Керівні принципи використання авторських прав ASUS

“YOU acknowledge that this Guideline may also be provided in other languages for reference, in the event of any discrepancies exist between the English version and other language versions, the English version shall prevail.”

Дані правила розроблено для ВАС: ліцензіатів ASUS, авторизованих дилерів, дистриб’юторів, реселерів, рітейлерів а також для всіх інших осіб чи організацій, яким було надано право використовувати рекламні матеріали, каталоги продукції, зображення продуктів, відео та анімації, що розміщені на сайті ASUS Channel Site (далі “Маркетинговий ресурс ASUS”), у матеріалах, створених з метою просування на ринку, рекламування, технічного інструктування, чи надання даних для довідки, а також на ВАШОМУ веб-ресурсі, продукції, етикетках товарів, упаковці, пов’язаних з рекламою, продажем та просуванням продажу продукції ASUS. За виключенням обмежених прав на використання матеріалів Маркетингового ресурсу ASUS, передбачених ВАШОЮ дистриб’юторською угодою, договором про продаж товарів чи інших угод з Asustek Computer Inc. та/або дочірніми підприємствами Asustek Computer Inc., даний договір не надає жодних інших прав прямо чи опосередковано. На порталі Маркетингового ресурсу ASUS можуть розміщуватись матеріали, які є власністю третіх сторін. Окрім можливих додаткових правил використання та брендбуків третіх сторін, правила даного документу розповсюджуються і на матеріали, що належать третім сторонам .Правила використання Маркетингового ресурсу ASUS

Будь-яке використання Маркетингового ресурсу ASUS, що суперечить та/або не відповідає вимогам даних правил суворо заборонене. У випадку конфлікту та/або колізій умов Основних принципів використання авторських прав ASUS та ВАШОЮ дистриб’юторською угодою, договором про продаж товарів чи інших угод з Asustek Computer Inc. та/або дочірніми підприємствами Asustek Computer Inc., правила даного документу є пріоритетними.


  1. При використанні контенту Маркетингового ресурсу ASUS у рекламі, каталогах продукції та будь-яких інших матеріалах, що розповсюджуються чи демонструються ВАМИ, обов’язковою є присутність читабельного напису “Матеріали використано з дозволу ASUS”;
  2. ВИ зобов’язуєтесь вказувати повну назву продуктів ASUS та повністю і правильно зазначати всі торгові знаки ASUS.
  3. Заборонено приховувати, редагувати і будь-яким чином змінювати торгові марки, сервісні позначення, назви продуктів та компаній, які належать третім сторонам, що розміщені на Маркетинговому ресурсі ASUS.
  4. Рекламні матеріали, розміщені на Маркетинговому ресурсі ASUS, можуть бути використані виключно для рекламування та стимулювання продажу продукції та послуг ASUS.
  5. ВИ визнаєте, що матеріали Маркетингового ресурсу ASUS можуть в будь-який час бути змінені або видалені, і тому ви погоджуєтесь припинити використовувати або оновити матеріали після їх видалення чи оновлення відповідно. Додатково слід зважати, що всі матеріали, розміщені на Маркетинговому ресурсі, мають свій термін дозволеного використання, тому слід обов’язково дотримуватись та вилучати інформаційний матеріал з каналів розповсюдження після закінчення даного строку.
  6. Будь-яка рекламна продукція, виготовлена з використанням матеріалів Маркетингового ресурсу ASUS, повинна бути передана для узгодження представникам локального відділу маркетингу ASUS перед її публікацією. Будь-яка адаптація, переклад, локалізація, форматування чи видозмінення матеріалів Маркетингового ресурсу повинні бути узгоджені з представниками локального маркетингу компанії ASUS.
  7. Дані правила існують у перекладі на декілька мов. У випадку істотних розбіжностей, неточностей або помилок перекладу пріоритетним є документ, складений англійською мовою.
  8. ВИ попереджені про те, що компанія ASUS може у будь-який час вносити зміни до даного документа. ВИ погоджуєтесь виконувати умови даного документу з будь-якими внесеними змінами. Будь-ласка, відвідуйте сторінку AsusTrademark_en.aspx для ознайомлення з поточними керівними принципами використання торгових марок ASUS.

For further information regarding these guidelines, please send an e-mail to ASUS Legal Affairs Center at Trademark@asus.com .


Updated December 28, 2009 by ASUS Legal Affairs Center -Trademark@asus.com